Jak zadbać o włosy?

Każda z nas marzy o tym, by jej zdrowe i gęste włosy lśniły na co dzień niespotykanym blaskiem. Niestety, pielęgnacja włosów to proces bardzo złożony, wymagający niezwykle szczegółowego poznania własnej struktury włosa i swojego organizmu.

2016-12-19 15_26_20-Day 251 _ Fuck your judgements. _ Hello. I am on the break, … _ Flickr

Kobieta, która chce dbać o swoją fryzurę od podstaw musi zadbać o porządne oczyszczenie skóry głowy. Do tego zabiegu sprawdzi się szampon do włosów z dziegciem, który zawiera składniki bezpieczne dla skóry, ale też niezawodnie oczyszczające z wszelkich zabrudzeń. Dla osób wrażliwszych polecane jest również naturalne mydło w płynie, które nie tylko oczyszcza, ale też pięknie pachnie i gładko rozprowadza się na skórze.

Mydło można stosować na skórę całego ciała, lecz jego zastosowań jest nieskończenie wiele. Kiedy już zabieg oczyszczający został przeprowadzony do końca, warto zadbać o porządne nawilżenie. W tym celu na delikatną kobiecą skórę nanosi się najrozmaitsze nawilżacze, tak zwane balsamy lub kremy do ciała, które głęboko wnikają i odżywiają skórę od wewnątrz. Włosy wymagają podobnych zabiegów. Aby dokładnie wniknąć w struktury włosa, szczególnie w struktury włosa tak wymagającego jak pokryty farbą, konieczna jest maska do włosów farbowanych. Odżywi, wygładzi i przygotuje każde włosy nawet na największe wyjścia.

zobacz:
http://sklep.elfa-pharm.pl/pl/macadamia/199-dr-sante-maska-do-wlosow-z-olejem-macadamia-i-keratyna-odbudowujaca-ochronna-1000-ml-8588006035209.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *